2013. május 11., szombat
Insanity week 1.= DONE
Megcsináltam az első hetet és imádtam. Lehet, hogy csak képzelődök, de én már látok és érzek is eredményt. Fényképet nem csináltam, de majd most fogok. Hihetetlenül le tudok izzadni már a bemelegítés alatt és nyújtás, amit én általában szeretek, most az is kegyetlen. Nem baj, megéri! A kajára is sikerült egész jól idefigyelni a héten. Ha ezt sikerül tartanom biztos, hogy elérem a célt.
2013. május 6., hétfő
Az első
Véglegesen életmódot váltok és ez is hozzá tartozik. Nem ígérem, hogy rendszeresen ömleszteni fogom magamból a postokat, majd meglátjuk. Kiskamasz korom óta küzdök a súlyommal, de csak nemrég kezdtem el komolyan foglalkozni azzal, hogy meg is szabaduljak a feleslegtől. Egyelőre nagyon pici sikerrel. :( DE most nincs megállás, nincs visszaesés. Holnaptól Insanity és marad az egészséges kajálás picit több odafigyeléssel. Hajrá Nekem! :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)