2013. május 6., hétfő

Az első

Véglegesen életmódot váltok és ez is hozzá tartozik. Nem ígérem, hogy rendszeresen ömleszteni fogom magamból a postokat, majd meglátjuk. Kiskamasz korom óta küzdök a súlyommal, de csak nemrég kezdtem el komolyan foglalkozni azzal, hogy meg is szabaduljak a feleslegtől. Egyelőre nagyon pici sikerrel. :( DE most nincs megállás, nincs visszaesés. Holnaptól Insanity és marad az egészséges kajálás picit több odafigyeléssel. Hajrá Nekem! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése