2013. május 11., szombat

Insanity week 1.= DONE

Megcsináltam az első hetet és imádtam. Lehet, hogy csak képzelődök, de én már látok és érzek is eredményt. Fényképet nem csináltam, de majd most fogok. Hihetetlenül le tudok izzadni már a bemelegítés alatt és nyújtás, amit én általában szeretek, most az is kegyetlen. Nem baj, megéri! A kajára is sikerült egész jól idefigyelni a héten. Ha ezt sikerül tartanom biztos, hogy elérem a célt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése