Megcsináltam az első hetet és imádtam. Lehet, hogy csak képzelődök, de én már látok és érzek is eredményt. Fényképet nem csináltam, de majd most fogok. Hihetetlenül le tudok izzadni már a bemelegítés alatt és nyújtás, amit én általában szeretek, most az is kegyetlen. Nem baj, megéri! A kajára is sikerült egész jól idefigyelni a héten. Ha ezt sikerül tartanom biztos, hogy elérem a célt.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése